Warsztaty animatora zabawy - wiosna 2019

Po ogromnym zainteresowaniu zeszłoroczną edycją warsztatów, ruszamy z kolejnymi zajęciami dla przyszłych animatorów imprez dla dzieci! 

Kogo zapraszamy

W szczególności tych, którzy nie boją się pracy z dziećmi, a najlepiej jeśli mają już doświadczenie w prowadzeniu zajęć w organizacjach pozarządowych. Jeśli jednak nie miałeś możliwości pracy   z dziećmi a czujesz, że to może być dla Ciebie - daj znać! Co jeszcze? Ważne żebyś miał skończone 16 i nie więcej jak 22 lata, był pełen pozytywnej energii i chętny do podejmowania nowych wyzwań. Czekamy na osoby z okolic Świdnicy. 

Co zapewniamy 

Przede wszystkim profesjonalne warsztaty z naszymi doświadczonymi animatorami. Będzie dużo sprzętu animacyjnego, materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia warsztatów. Jeśli wyjątkowo zapadniesz nam w pamięć to zaprosimy Cię do pracy przy organizowanych przez nas imprezach dla dzieci.

Termin, miejsce

Zajęcia odbędą się 18 kwietnia 2019 r. - czwartek, w godz. 9.00-14.00.  Spotykamy się w Świdnicy w Centrum Helen Doron, Rynek 25/1.

Zgłoszenia

Zgłoszeń na warsztaty dokonujemy poprzez wypełnienie ankiety (TUTAJ). Ostateczny termin nadsyłania ankiet upływa 11 kwietnia 2019 r. O przyjęciu na warsztaty poinformujemy Was mailowo najpóźniej 12 kwietnia. Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona!

W razie pytań prosimy o kontakt Anna Sobczyk – 609-659-627

Cena

Członkowie ZHP Świdnica - 20 zł

Pozostałe osoby - 40 zł

Program

Zapewniamy zajęcia prowadzone przez naszych doświadczonych animatorów. W programie m.in.:

  • gry i zabawy integracyjne - na dobry początek,
  • chusta animacyjna – zabawy znane i nieznane,
  • modelowanie balonów – czyli jak z kolorowej kiszki wyczarować pieska, kotka, kwiatka i wiele innych,
  • tańce wygibańce - czyli jak porwać dzieci do tańca.