Aktualności

Organizujemy zabawy karnawałowe dla szkół, przedszkoli oraz dzieci pracowników firm. Zorganizowaliśmy setki bali karnawałowych na terenie całego Dolnego Śląska.

więcej

Zabawa podobna do kolorowej opowieści. Dzieci dotykają koloru określoną częścią ciała wypowiedzianą przez prowadzącego, np prawa ręka na zielony, nos na pomarańczowy.

więcej

Minigolf w strugach deszczu przez całą imprezę - tego jeszcze nie było! Gratulujemy wszystkim wytrwałym, którzy mimo pogody chwytali za kije do golfa i próbowali trafić do dołka na namokniętych torach.

więcej

Wspaniała atmosfera, serdeczni ludzie i doskonała zabawa towarzyszyła nam podczas charytatywnego pikniku dla Laury w Parku południowym we Wrocławiu.

więcej

Jeden z ochotników zawijany jest chustą w naleśnika. Zadaniem uczestnika jest samodzielne wydostanie się z chusty.  

więcej

Animator wrzuca na chustę piłkę lub inny dowolny przedmiot (koniecznie miękki), np maskotkę, woreczek. Uczestnicy równocześnie podnoszą i opuszczają chustę jak w zabawie podnosimy-opuszczamy.

więcej

Włączyliśmy się w organizację pikniku charytatywnego na rzecz chorej Laury. Zapraszamy do wrocławskiego Parku Południowego 18 września 2011 r.

więcej

Miło nam poinformować, że specjalnie dla dzieci uczestników trzeciej edycji biegu \"Świdnicka Piętnastka\", 1 września na terenie OSiR-u w Świdnicy działać będzie mini przedszkole.

więcej

Szalona zabawa dla dorosłych i starszych dzieci. Dzielimy uczestników na tyle grup, ile mamy chust. 

więcej

Każde dziecko stoi przy określonym kolorze. Poruszamy chusta góra-dół. W pewnym momencie prowadzący mówi kolor. Zadaniem osoby stojącej przy danym kolorze jest przebiegnięcie pod chustą na drugą stronę.

więcej

Dzieci ćwiczą współpracę próbując trafić piłeczką do dziury znajdującej się w centrum chusty. Zadanie to wymaga współpracy i skupienia.

więcej

Najnowsza atrakcja w naszej ofercie. Duża trampolina do skakania urozmaici imprezę firmową, piknik rodzinny, przyjęcie urodzinowe. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci od 6 do 66 lat!

więcej