Aktualności

Już 15 maja 2011 r. krakowski Rynek stanie się areną zmagań miłośników gry w minigolfa. W tym dniu w godzinach od 12.00 do 18.30 każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności na osiemnastu rozstawionych polach do gry w minigolfa.

więcej

Zabawa na słoneczne, gorące dni w plenerze. Na leżącą chustę animator kładzie miskę z wodą.

więcej

Od 15 do 21 kwietnia zapraszamy na Warsztaty Wielkanocne w Galerii Victoria w Wałbrzychu. Wśród atrakcji, m.in. tworzenie pisanek, sianie rzeżuchy, świąteczne baranki, pomysłowe stojaki na jajka, kartki świąteczne.

więcej

Zabawa ćwicząca umiejętność współpracy i wyciszająca dzieci. Uczestnicy naciągają chustę jak w zabawie Uwaga szyba! Animator kładzie na wybranym kolorze (np swoim ulubionym) monetę.

więcej

Urodziny to najważniejszy dzień w roku dla każdego dziecka. Zadbaj o to aby twoja pociecha zapamiętała go na długo. Zapraszamy do przeczytania artykułu, który pomoże w organizacji tej ważnej uroczystości.

więcej

Uczestnicy stojąc naciągają chustę. Na hasło animatora pierwsza osoba kuca i wstaje, po niej kolejna osoba, do momentu wykonania czynności przez wszystkich w kole.

więcej

Dzieci coraz częściej pojawiają się w towarzystwie rodziców na weselach. Często w głowach pary młodej pojawia się pytanie: Co zrobić, żeby rodzice dobrze się bawili? Przecież na głowie mają opiekę nad swoim dzieckiem?

więcej

Łapiemy chustę jak w zabawie Uwaga szyba! Trzymający chustę stoją w miejscu i śpiewają wybraną, rytmiczną piosenkę.  

więcej

Dla naszego Mikołaja nie ma rzeczy niemożliwych! Przybędzie do dziecka, gdy będzie układało się do snu lub obudzi je w zimowy poranek, może wejść przez okno lub niski balkon .

więcej

Organizujemy zabawy karnawałowe dla szkół, przedszkoli oraz dzieci pracowników firm. Zorganizowaliśmy setki bali karnawałowych na terenie całego Dolnego Śląska.

więcej

Zabawa podobna do kolorowej opowieści. Dzieci dotykają koloru określoną częścią ciała wypowiedzianą przez prowadzącego, np prawa ręka na zielony, nos na pomarańczowy.

więcej

Jeden z ochotników zawijany jest chustą w naleśnika. Zadaniem uczestnika jest samodzielne wydostanie się z chusty.  

więcej