Aktualności

Wspaniała zabawa na świdnickim Rynku spotkała w sobotę i niedzielę całe rodziny. Przygotowana przez nas strefa zabawy cieszyła się ogromną popularnością, a w szczególności możliwość puszczania ogromnych baniek mydlanych.

więcej

W lipcu w Świdnicy dzieje się naprawdę wiele. 9 i 10 lipca zapraszamy na XIV Festiwal Teatru Otwartego. Dla całych rodzin czekać będzie strefa zabawy oraz Festiwal Bańki Mydlanej. Czekamy w Rynku!

więcej

Ekipa pod okiem Boba oddała świeżo wyremontowany Plac Św. Małgorzaty wszystkim Świdniczanom.

więcej

Tego jeszcze nie było! Bob wspólnie ze swoją ekipą budowlaną zaprasza dzieci do zabaw podczas otwarcia Placu Św. Małgorzaty w Świdnicy.

więcej

Absolutnym hitem tegorocznych imprez z okazji Dnia Dziecka okazał się Bob Budowniczy, który wraz z dziećmi tworzył ogromne budowle z dużych klocków. W tydzień Bob odwiedził imprezy dla dzieci na całym Dolnym Śląsku - a to dopiero początek! Zobacz jak bawiły się dzieci na placu budowy...

więcej

Ciągle uzupełniamy bazę naszych dużych gier. Tym razem do dyspozycji oddajemy tablicę celnościową, maxi domino i kolejne mega memo - tym razem owocowe!      

więcej

Wrocław, Kraków, Łódź, Warszawa, Tarczyn, Wałbrzych, Legnica, Złotoryja, Świdnica - to tylko niektóre z miejsc, w których z dziećmi bawić się będą animatorzy Ale Hecy w maju i czerwcu tego roku!

więcej

Jedna z bardziej efektownych zabaw. Dzieci rytmicznie podnoszą chustę, jak w zabawie podnosimy-opuszczamy. Na hasło prowadzącego – najlepiej licząc do trzech – dzieci puszczają chustę.

więcej

Minigolf w strugach deszczu przez całą imprezę - tego jeszcze nie było! Gratulujemy wszystkim wytrwałym, którzy mimo pogody chwytali za kije do golfa i próbowali trafić do dołka na namokniętych torach.

więcej

Każde dziecko stoi przy określonym kolorze. Poruszamy chusta góra-dół. W pewnym momencie prowadzący mówi kolor. Zadaniem osoby stojącej przy danym kolorze jest przebiegnięcie pod chustą na drugą stronę.

więcej

Zapraszamy szkoły i przedszkola na niezwykłe zajęcia, podczas których dzieci samodzielnie wykonują profesjonalną biżuterię.

więcej

Uczestnicy zabawy trzymają chustę za uchwyty, tak aby środek chusty znajdował się na podłodze. Animator wybiera ochotnika, który siada po turecku na środku chusty.

więcej