Aktualności

Animator wrzuca na chustę piłkę lub inny dowolny przedmiot (koniecznie miękki), np maskotkę, woreczek. Uczestnicy równocześnie podnoszą i opuszczają chustę jak w zabawie podnosimy-opuszczamy.

więcej

Dzieci ćwiczą współpracę próbując trafić piłeczką do dziury znajdującej się w centrum chusty. Zadanie to wymaga współpracy i skupienia.

więcej

Prowadzący wrzuca na chustę piłkę. Zadaniem uczestników jest takie poruszanie chusty aby piłka – statek nie wypadła poza nią.

więcej

Jedna z bardziej efektownych zabaw. Dzieci rytmicznie podnoszą chustę, jak w zabawie podnosimy-opuszczamy. Na hasło prowadzącego – najlepiej licząc do trzech – dzieci puszczają chustę.

więcej

Każde dziecko stoi przy określonym kolorze. Poruszamy chusta góra-dół. W pewnym momencie prowadzący mówi kolor. Zadaniem osoby stojącej przy danym kolorze jest przebiegnięcie pod chustą na drugą stronę.

więcej

Uczestnicy zabawy trzymają chustę za uchwyty, tak aby środek chusty znajdował się na podłodze. Animator wybiera ochotnika, który siada po turecku na środku chusty.

więcej

Zabawa na słoneczne, gorące dni w plenerze. Na leżącą chustę animator kładzie miskę z wodą.

więcej

Zabawa ćwicząca umiejętność współpracy i wyciszająca dzieci. Uczestnicy naciągają chustę jak w zabawie Uwaga szyba! Animator kładzie na wybranym kolorze (np swoim ulubionym) monetę.

więcej

Uczestnicy stojąc naciągają chustę. Na hasło animatora pierwsza osoba kuca i wstaje, po niej kolejna osoba, do momentu wykonania czynności przez wszystkich w kole.

więcej

Łapiemy chustę jak w zabawie Uwaga szyba! Trzymający chustę stoją w miejscu i śpiewają wybraną, rytmiczną piosenkę.  

więcej

Organizujemy zabawy karnawałowe dla szkół, przedszkoli oraz dzieci pracowników firm. Zorganizowaliśmy setki bali karnawałowych na terenie całego Dolnego Śląska.

więcej

Jeden z ochotników zawijany jest chustą w naleśnika. Zadaniem uczestnika jest samodzielne wydostanie się z chusty.  

więcej